Cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Gurie, Episcopul Devei și al Hunedoarei, duminică, 11 iunie 2017, la ora 17:00, va avea loc în Catedrala Eroilor din Hunedoara o conferință teologică susținută de Părintele profesor dr. Constantin Necula de la Facultatea de Teologie „Sfântul Andrei Șaguna” din Sibiu. Conferința este prilejuită de sărbătorirea hramului Catedralei hunedorene, Duminica Tuturor Sfinților.
Trei eleve de nota 10, premiate de Consiliul Local Hunedoara
Având în vedere rezultatele de excepție obținute de trei eleve din...
Deschide