În urma sutelor de solicitări primite din partea părinților ai căror copii nu domiciliază pe raza municipiului Deva, s-a decis ca în weekend-ul care urmează (9-11 decembrie), toți preșcolarii și elevii din toate localitățile județului să beneficieze de gratuitățile oferite copiilor Devei la Patinoarul amplasat în Parcul de la poalele Cetății.
Analize medicale gratuite pentru deveni
Caravana Salvital care a fost prezentă în municipiul Deva, la Centrul...
Deschide